Посольство Республіки Польща в Україні та Національний музей у Варшаві запрошує взяти участь у проєкті «Кореспонденція мистецтв»

? Тематика нової лекції — “Література XIX століття і мистецтво — світ спільних проблем і зацікавлень”. Протягом зустрічі порівняємо твори польських поетів і письменників із вибраними картинами польських художників. Героями лекції будуть: Адам Міцкевич, Юліуш Словацький, Генрік Сенкевич, Болеслав Прус, Станіслав Виспянський, а також художники, натхнені їхньою творчістю (або займаються схожою тематикою), зачаровані їхніми літературними працями.

? Божена Писєвич (Bożena Pysiewicz) — історикиня мистецтва, лекторка, куратор у Національному музеї у Варшаві, з яким співпрацює з 1996 року. Авторка й координаторка освітніх програм для постійних галерей і тимчасових виставок у Національному музеї у Варшаві та його відділу — Музею плакату у Вілянові. Ініціювала розвиток волонтерства у Національному музеї у Варшаві. Авторка новаторських проєктів у царині культурної освіти, що базуються на партиципаційних заходах. Тренерка та авторка шкільних модулів «Echocast», а також стипендіатка Міністерства культури та національної спадщини Польщі у царині поширення культури.

? Реєстрація за посиланням, більше інформації про захід на фейсбук-сторінці
? Коли: 27 жовтня, о 17:00
? Де: Онлайн, на платформі Zoom