Загребський університет (Хорватія)

zagreb-logo

Zagreb, 31.01.2014 - (Ilustracija) Izborno povjerenstvo za provedbu izbora rektora Sveuèilišta u Zagrebu donijelo je danas Upute za postupak izbora rektora, a sveuèilišni Senat izabrat æe novoga zagrebaèkog rektora na sjednici 15. travnja ove godine. Arhivska fotografija od 6.12.2011. godine prikazuje zgradu Sveuèilišta u Zagrebu. foto FaH/ Damir SENÈAR/ ik  загр 2

Загребський університет (Sveučilište u Zagrebu) найбільший та найстаріший університет Хорватії, заснований в 1669 році. На даний час до складу університету входять 29 факультетів, 3 академії і 2 студентських центра.

Місія університету ґрунтується на наукових та мистецьких дослідженнях та спрямована на сталий розвиток, художню творчість та професійну роботу, а також організацію та виконання університетських студій та винятково професійні навчання. Як центральний та провідний інститут, університет приділяє особливу увагу здійсненню програм стратегічного інтересу для Республіки Хорватія та розвитку регіональних та місцевих громад.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union