Міжнародна конференція «Women in Tech Summit» у Варшаві

banner-768x432

Шановні студенти та аспіранти,

Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній конференції «Women in Tech Summit» 27–28 листопада 2018 р. у Варшаві. Конференція буде місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій.
Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Умови конкурсу викладені на сайті www.womenintechsummit.pl.

Увага! Заявки на отримання гранту подаються в режимі on-line за посиланням: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application. В подальшому ці заявки будуть розглядатися оргкомітетом при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Студентам 1-4 курсів потрібна буде довідка з деканату про підтвердження статусу студента.

УМОВИ УЧАСТІ
Правила участі