Західнопоморський технологічний університет у м. Щецин, Юлія Сергіївна Ямненко

Період мобільності зав. кафедри промислової електроніки Ямненко Ю.С. до Західнопоморського університету технологій (West Pomeranian University of Technology in Szczecin, Electrical Engineering Faculty, Department of Electrical Engineering ) співпав з періодом студентської мобільності Тетяни Рижакової – студентки магістратури 6 курсу кафедри промислової електроніки. Вона 20.06.2017 успішно захистила диплом (на слайді – лабораторний зразок приладу, з яким Тетяна працювала, перебуваючи у Щецині).

Ryzhakova

Під час періоду академічної мобільності проф. Ямненко Ю.С. відбувся ряд зустрічей з керівництвом факультетів та кафедр Західнопоморського університету технологій. Було організовано ознайомлення з напрямами наукових досліджень, що проводяться в університеті, обговорено перспективи подальшої співпраці в академічній, науковій та організаційній сферах – сумісне керівництво науковою роботою студентів, організація наукових конференцій, проведення наукових досліджень.

Візит проф. Ямненко став логічним продовженням співпраці факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського з Західнопоморським університетом технологій, два вчених-співробітника якого відвідали у 2016 р. наш університет (Dr. hab. inż. Marcin Hołub – березень 2016 та Dr. Wojciech Chlewicki – ці візити знайшли відображення в публікаціях випусків №9(3148) від 17.03.2016р. та №4(3183) від 09.02.2017 р. газети “Київський політехнік”). Між факультетами двох університетів підписано меморандум про наміри щодо розвитку співпраці.

0004

0002

Під час перебування проф. Ямненко у Щецині за ініціативою проф. Marcin Hołub до КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках партнерської допомоги було передано обладнання – плата розробника мікропроцесорного комплекту TMS320F2812 boards, M24LR-Discovery), яке планується до використання у навчальному процесі кафедри промислової електроніки. Декан факультету електроніки проф. Жуйков В.Я. підписав офіційний лист подяки за передане обладнання.