Візит співробітників міжнародного офісу університету Салерно, Аннунзіата Фраіесе та Сільвія Говернаторі

Візит співробітників міжнародного офісу університету Салерно (Італія) до КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках проекту кредитної мобільності Erasmus+.

У період з 22 по 26 червня 2017 року відбувся візит співробітників міжнародного офісу з університету-партнеру, пані Аннунзіата Фраіесе (Annunziata Fraiese) – координатор програми Erasmus в університеті та пані Сільвія Говернаторі (Silvia Governatore) – співробітник міжнародного та Erasmus офісу в університеті.

Основна мета стажування полягала у ознайомлені з організацією управління міжнародними зв’язками та адміністративними процедурами в університеті; вивчення основних засад стратегій інтернаціоналізації в КПІ ім. Ігоря Сікорського та поширення досвіду університету Салерно з питань міжнародного співробітництва з колегами. Відбулися зустрічі із співробітниками відділу академічної мобільності студентів та із заступником проректора з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського К.В. Юдковою.

viber image

Окрім зустрічей в університеті, було організовано для колег і культурну програму. Так доцент інституту прикладного та системного аналізу Н.В. Кузнєцова (а також учасник проекту кредитної мобільності з університетом Салерно) провели вечір із колега у Київському театрi оперети («Танго життя»).

IMG_20170622_203731