Університет Палермо

XT102509

Університет Палермо (Università degli Studi di Palermo) – це важливий культурний, науковий та викладацький центр у західній Сицилії. Його 5 факультетів та 20 кафедр готують спеціалістів у найважливіших сучасних наукових та технічних напрямках. На бакалаврському рівні в університеті пропонується 122 навчальні програми, на магістерському – 44, на рівні доктора філософії – 23. Університет співпрацює з багатьма компаніями та закладами; факультет медицини працює та базі університетської лікарні. Університет розташований у чотирьох кампусах у Палермо, Агріженто, Калтанісетта та Трапані. Університет Палермо тісно пов’язаний з ринком праці та працевлаштуванням – студенти проходять практику у державних та приватних закладах та агенціях.

В Університеті Палермо – 20 кафедр, на яких дослідники кожного дня працюють над вирішенням проблем природи, науки та суспільства. Починаючи з інофрмаційних технологій, біології, математики та медицини, й закінчуючи соціологією та захистом пам’яток історії, університет працює, вносячи інновації та розвиток міжнародної наукової спільноти та виробництва.


Код ERASMUS

 I PALERMO01

Перелік академічних курсів для студентів

 Перелік курсів

Координатор

 relinter@unipa.it

Тривалість семестрів


Весняний семестр: February 2020 – June 2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище.

  • Навчання за обміном студентів та аспірантів факультету електроніки та хіміко-технологічного факультету, а також викладання для науково-педагогічних працівників факультету електроніки та хіміко-технологічного факультету. відбувається за напрямами:
  1. Engineering and Engineering Trades
  2. Information and Communication Technologies
  3. Chemical Engineering
  • Зверніть увагу, що для подачі документів потрібен обов’язково лист-підтримки від Університету Палермо.
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри 1-го року навчання (ФЕЛ)
 3

Навчання

5 місяців 900 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
Бакалаври 4-го року навчання (ХТФ)
 2

Навчання

5 місяців 900 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП (ФЕЛ)  1 Teaching 14 днів  160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП (ХТФ)  1 Teaching 14 днів  160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: 06.12.2020

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
Студентам, яких було номіновано комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського необхідно надіслати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
  • Резюме (у форматі Europass) англійською мовою з Вашим підписом
  • Навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі
  • Learning Agreement
  • Копія закордонного паспорту
Інструкція до реєстрації – завантажити.