Університет Палермо

XT102509

Університет Палермо (Università degli Studi di Palermo) важливий культурний, науковий та викладацький центр у західній Сицилії. Його 5 факультетів та 20 кафедр готують спеціалістів у найважливіших сучасних наукових та технічних напрямках. На бакалаврському рівні в університеті пропонується 122 навчальні програми, на магістерському  44, на рівні доктора філософії 23. Університет співпрацює з багатьма компаніями та закладами, факультет медицини працює та базі університетської лікарні. Університет розташований у чотирьох кампусах у Палермо, Агріженто, Калтанісетта та Трапані. Університет Палермо тісно пов’язаний з ринком праці та працевлаштуванням  студенти проходять практику у державних та приватних закладах та агенціях.

В Університеті Палермо 20 кафедр, на яких дослідники кожного дня працюють над вирішенням проблем природи, науки та суспільства. Починаючи з інформаційних технологій, біології, математики та медицини, й закінчуючи соціологією та захистом пам’яток історії, університет працює, вносячи інновації та розвиток міжнародної наукової спільноти та виробництва.


Код ERASMUS

 I PALERMO01

Перелік академічних курсів для студентів

 Перелік курсів

Координатор

 relinter@unipa.it

Тривалість семестрів

Весняний семестр: February 2020 – June 2020

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для аспірантів та науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська/німецька) Стипендія Витрати на подорож*
123

Кінцевий термін подачі документів:

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: – 
Студентам, яких було номіновано комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського необхідно надіслати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
  • Резюме (у форматі Europass) англійською мовою з Вашим підписом
  • Навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі
  • Learning Agreement
  • Копія закордонного паспорту
Інструкція до реєстрації – завантажити.