Університет Палермо

XT102509

Університет Палермо (Università degli Studi di Palermo) – це важливий культурний, науковий та викладацький центр у західній Сицилії. Його 5 факультетів та 20 кафедр готують спеціалістів у найважливіших сучасних наукових та технічних напрямках. На бакалаврському рівні в університеті пропонується 122 навчальні програми, на магістерському – 44, на рівні доктора філософії – 23. Університет співпрацює з багатьма компаніями та закладами; факультет медицини працює та базі університетської лікарні. Університет розташований у чотирьох кампусах у Палермо, Агріженто, Калтанісетта та Трапані. Університет Палермо тісно пов’язаний з ринком праці та працевлаштуванням – студенти проходять практику у державних та приватних закладах та агенціях.

В Університеті Палермо – 20 кафедр, на яких дослідники кожного дня працюють над вирішенням проблем природи, науки та суспільства. Починаючи з інофрмаційних технологій, біології, математики та медицини, й закінчуючи соціологією та захистом пам’яток історії, університет працює, вносячи інновації та розвиток міжнародної наукової спільноти та виробництва.

Навчання за обміном студентів та аспірантів факультету біомедичної інженерії, а також викладання науково-педагогічних працівників факультету електроніки відбувається за напрямами:

  • Engineering and Engineering Trades
  • Information and Communication Technologies

Код ERASMUS

 I PALERMO01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 relinter@unipa.it

Тривалість семестрів

Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри/PhD ФЕЛ
(5 курс – тільки наукового спрямування)
 2

Навчання

5 місяців 900 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 Науково-педагогічний  працівник ФЕЛ  1 Teaching 14 днів  160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 12 квітня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!
Результати за посиланням: РЕЗУЛЬТАТИ (сторінка 11).

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана за результатами конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

  • CV (Europass)
  • cover letter (in English) з Вашим підписом
  • transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)
  • completed learning agreement
  • a copy of passport

Інструкція до реєстрації – завантажити.