Університет Лотарингії – Loria Lab (Франція)

bandeaux-home-nancy

 

Вища школа Мін Нансі Університет Лотарингії (Université de Lorraine Mines Nancy)
та
науково-дослідний інститут LORIA
(Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications)

Loria presentation

 Аспіранти

Наукове стажування за обміном для аспірантів відбуватиметься за напрямами:

фото

Більш детально ознайомитись з професорами/науковими групами за цими напрямками можна на сайті.

Шановні аспіранти, зверніть увагу на те, що обов’язковою умовою під час подачі документів є наявність листа-запрошення від професора з приймаючого університету.

Науково-педагогічні працівники (викладання)

Для науково-педагогічних працівників стажування/викладання в LORIA/Вища школа Mines Nancy можливо у рамках напряму Engineering, Information & Communication Technologies (ICTs) (викладання англійською мовою). Проведення дослідження над власним проектом проводитиметься англійською мовою.

Подача документів на конкурс (аспіранти)

Процедуру подачі документів на конкурс для аспірантів дивіться за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/competition/

Аспірантам додатково до цього необхідно подати лист підтримки (Support Letter) або лист запрошення (Invitation Letter) від професора з LORIA, з яким домовлено про спільний проект і який погодився прийняти аспіранта. В цьому листі має бути чітко вказано тематику проекту та запропоновану тривалість перебуванняДля отримання такого листа радимо контактувати з професорами за відповідними тематиками, надіславши їм власне резюме та мотиваційний лист з відповідного проекту (контакти професорів – див. вище).

Мова

 Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання іноземної мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською/французькою мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

    З метою сприяння студентському стажуванню та навчанню в університетах Франції, а також науково-академічним обмінам, Україно-французький центр КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковує курси інтенсивного вивчення французької мови, яка допоможе Вам приєднатися до підготовчої програми «подвійний диплом» та проектів “Еразмус+” КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами Франції. Викладання здійснюється професіоналами високого класу із залученням носіїв мови.
     Набір здійснюється до груп різного рівня, включаючи початковий. Навчальна програма за обсягом та термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF, необхідних для участі у міжнародних програмах академічної мобільності.
     За додатковою інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; ogurtsova.o@gmail.com.

Кількість стипендій   

Кількість стипендій для наукового стажування аспірантів у науково-дослідницькій лабораторії LORIA/Вища школа Mines Nancy:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
аспіранти   наукове стажування 3-8 місяців

850 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 1200-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 22 жовтня 2018 року до 16:00!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 13)

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

Контактна особа: Prof. Patrick Henaff, e-mail: patrick.henaff@univ-lorraine.fr

Подача документів після конкурсної комісії

Після завершення конкурсної комісії, аспірантам, які будуть рекомендовані (або чиї кандидатури опиняться у резервному листі) для навчання у науково-дослідницькій лабораторії LORIA, необхідно буде підготувати наступний пакет документів:

  • CV (Europass format);
  • план дослідної роботи (підписаний керівником в КПІ ім. Ігоря Сікорського);
  • мотиваційний лист:  важливо, щоб студент міг пояснити як мобільність у науково-дослідницькій лабораторії LORIA допоможе йому досягнути професійної мети (обов’язково повинен бути Ваш підпис на мотиваційному листі);
  • рекомендаційний лист від керівника в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Аспіранти мають оформлювати документи для направлення за кордон (після того, як Вас рекомендували) у відділі аспірантури!

Документи необхідно зберегти в pdf форматі (назва документа_прізвище).

Для магістрів:

  • CV (Europass format);
  • мотиваційний лист:  важливо, щоб студент міг пояснити як мобільність у науково-дослідницькій лабораторії LORIA допоможе йому досягнути професійної мети (обов’язково повинен бути Ваш підпис на мотиваційному листі);
  • план дослідної роботи (підписаний керівником в КПІ ім. Ігоря Сікорського);
  • копія навчальної картки із завіреним перекладом (англійська мова);
  • копія диплому бакалавра та додатку до диплому;
  • копія закордонного паспорту.

Документи необхідно зберегти в pdf форматі (назва документа_прізвище).

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union