Université de Lorraine Mines Nancy

bandeaux-home-nancy

 

 Université de Lorraine Mines Nancy

Вища школа Мін Нансі Університет Лотарингії

та

науково-дослідний інститут LORIA

(Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications)

  Cтажуваня за обміном для студентів, аспірантів та стажування для науково-педагогічних працівників відбуватиметься за наступними напрямами:

 

        Стажування в LORIA можливо у рамках напряму Computer Science and IT (стажування англійською мовою). Студент та аспірант може обрати тему дослідження у відповідності до різних наукових інтересів лабораторії LORIA або department of complex systems, artificial intelligence and robotics

Опис дослідницьких проектів в LORIA, до яких студенти можуть приєднатися
pdf Deploiment of simulations within the mecsyco software
pdf Master Spiking deep learning for smart cameras
pdf Neurosys-Insect flight experiments
pdf B. Lamiroy Formal Performance Evaluation for Document Image Analysis
pdf B. Lamiroy Deep Learning Visualisation
pdf Multispeech-3D modeling of a human tongue
pdf Carte-Type System for complexity analysis of Java programs

 

 

     Проведення дослідження над власним проектом може бути французькою або англійською мовою. Для підтвердження знання іноземної мови підійде сертифікат знання французької/англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус). Стажування для академічного співробітника проходитиме англійською або французькою мовою.

    Для тих, у кого рівень французської мови нижчий за B1, пропонуємо ознайомитися з інформацією від Україно-французського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського:

    З метою сприяння студентському стажуванню та навчанню в університетах Франції, а також науково-академічним обмінам, Україно-французький центр КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковує курси інтенсивного вивчення французької мови, яка допоможе Вам приєднатися до підготовчої програми «подвійний диплом» та проектів “Еразмус+” КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами Франції. Викладання здійснюється професіоналами високого класу із залученням носіїв мови.

     Набір здійснюється до груп різного рівня, включаючи початковий. Навчальна програма за обсягом та термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF, необхідних для участі у міжнародних програмах академічної мобільності.

     За додатковою інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; ogurtsova.o@gmail.com.

   Кількість стипендій для навчання студентів, аспірантів та стажування науково-педагогічних працівників у науково-дослідницькій лабораторії LORIA

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
науково-педагогічні працівники 2 викладання, щонайменше 8 годин на тиждень
(англійська
/французька мова)
1 тиждень

140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати конкурсу тут.

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

Контактна особа: Prof. Patrick Henaff, e-mail: patrick.henaff@mines-nancy.fr

Студентам, які будуть рекомендовані (або чиї кандидатури опиняться у резервному листі) для навчання у науково-дослідницькій лабораторії LORIA, необхідно буде підготувати наступний пакет документів:

– CV (Europass format);

– мотиваційний лист:  важливо, щоб студент міг пояснити як мобільність у науково-дослідницькій лабораторії LORIA допоможе йому досягнути професійної мети (обов’язково повинен бути Ваш підпис на мотиваційному листі);

– план дослідної роботи (підписаний керівником в КПІ ім. Ігоря Сікорського);

– копія навчальної картки із завіреним перекладом (англійська мова);

– копія диплому бакалавра та додатку до диплому;

– копія закордонного паспорта.

Документи необхідно зберегти в pdf форматі (назва документа_прізвище).

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union