Університет Лотарингії, Вадим Вікторович Аврутов

Стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ в Університеті Лотарингії

З 1 по 9 травня 2017 р. доцент кафедри приладів і систем орієнтації та навігації приладобудівного факультету В.В. Аврутов проходив стажування  за проектом кредитної мобільності Erasmus+ в університеті Лотарінгії, Франція.

1

Стажування складалося з трьох частин:

  • Лекцій доцента В.В. Аврутова аспірантам і студентам університету Лотарінгії;
  • Обміну досвідом з французькими колегами;
  • Обговорення результатів стажування в університеті Лотарінгії аспіранта кафедри приладів і систем орієнтації та навігації приладобудівного факультету КПІ П.М. Аксьоненко.

Доцент В.В. Аврутов прочитав лекції в об’ємі восьми годин на теми:

  • Reliability and Fault Diagnosis of Technical Systems
  • Calibration of the Inertial Measurement Units.

2

На лекціях були присутні не тільки аспіранти і студенти університету  Лотарінгії, а й слухачі з інших найближчих університетів провінції. Судячи з численних питань і дискусії, що виникла після читання, лекції доцента            В.В. Аврутова зацікавили аудиторію.

3

Французькі колеги показали свої учбові аудиторії і наукові лабораторії, ознайомили із специфікою європейської системи навчання двох ступенів, а також із системою забезпечення проведення наукових досліджень у Франції.

4

5

6

Завдяки люб’язній допомозі пана Патріка Хенаффа окрім знайомства  з університетом Лотарінгії, вдалося оглянути архітектуру, визначні пам’ятки та особливості м. Нансі: площу Станіслава, ландшафтні    парки, одноколійний трамвай та водні канали.

7

8

9

10

11

Тим, хто планує поїхати на стажування до Франції, треба мати на увазі, що матеріальна компенсація за програмою Еразмус+ буде доступна тільки після повернення додому. Обміняти долари на євро у відділеннях банків не можливо. Це можна було зробити тільки в одному обмінному пункті на все місто.

Нещодавно (29.05.17-31.05.17) під час проведення в КПІ міжнародної конференції 2017 IEEE First Ukraine Conference on Electrical and Computer Engineering (UKRCON), пан Патрік Хенафф завітав до кафедри приладів і систем орієнтації та навігації приладобудівного факультету. Під час зустрічі з викладачами кафедри була підтверджена взаємна зацікавленість у співробітництві та обміні студентами та аспірантами, що свідчить про успіх не тільки стажування доцента В.В. Аврутова, але й проекту кредитної мобільності Еразмус+ у цілому.