Університет Патри (Греція)

Patras Patras

Університет Патри (Πανεπιστήμιο Πατρών) було засновано у 1964 році у місті Патри. Це третій найбільший університет в Греції за кількістю студентів, викладачів, адміністративного персоналу, а також за кількістю факультетів та акредитованих студентських місць. До складу Університету Патри входять 24 факультети, з великою кількістю спеціальностей, що пропонують широкий вибір дисциплін, а також надають право користуватись 112 лабораторіями та 14 повністю оснащеними клініками.

Станом на вересень 2013 року в університеті Патри навчається 28,727 студентів та 3,959 аспірантів, загалом викладацький, технічний та адміністративний склад налічує 727 чоловік, з них 146 викладачів та технічних спеціалістів і 457 адміністративних робітників.

Університет Патри має високу репутацію за якісні та інноваційні дослідження та активно бере участь у безлічі дослідницьких проектів та є членом багатьох наукових організацій та дослідницьких груп. Поряд з навчальною та дослідницькою роботою, Університет Патри є дуже жвавим студентським містечком, життя якого, сповнене цікавих подій, кожного року приваблює велику кількість абітурієнтів.

Навчання за обміном для магістрів факультету електроніки та факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом: 

  • Medical Technology

Код ERASMUS

 G PATRA 01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Maria Kotsari – llp.incoming@upatras.gr

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 28.09.2016 – 05.02.2017
Весняний семестр: 15.02.2017 – 24.06.2017

Вимоги до знання мови

 англійська або грецька  – рівень В1 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

   Цільова категорія     Кількість   Тривалість Стипендія   Витрати на подорож*  
Магістр 1/2 Один семестр
(6 місяців)/(3 місяці)
   800 євро/місяць 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 15 листопада 2016 року.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union