Університет в Домброві Гурнічій (Польща)

464ce079c705c95f2d301ae8e84514e3_0

464ce079c705c95f2d301ae8e84514e3_1

Університет в Домброві Гурнічій (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) був заснований в 1995 році.

В останні кілька років університет брав участь у багатьох міжнародних проектах. З кожним роком число проектів зростає і університет докладає максимальні зусилля, щоб надати своїм студентам програми, відповідно їх інтересам і потребам. В даний час в університеті навчається близько 6000 студентів.

Престиж університету підтверджений високими позиціями в рейтингах польських вищих навчальних закладів та Державним комітетом з акредитації. Комітет позитивно оцінив якість освіти в університеті на факультетах, таких як менеджмент і маркетинг (I і II освітні рівні), IT (I і II освітні рівні) і соціологія та економіка.

Навчання за обміном для бакалаврів ФММ та ФІОТ на наступних факультетах:

• Faculty of International Business
  • Computer sciences

Перелік академічних курсів представлений у файлі.

Стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського на факультетах:

• Faculty of International Business;
  • Computer sciences;
  • Адміністрація університету.

Навчання для студентів на Faculty of International Business та Computer sciences проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні для:

бакалаврів — B2;

НПП та АП — B2.

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності

Розмір стипендії

Бакалаври 1

Навчання

Один семестр

(2017/2018 н.р.)

750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП та АП 1 Training/teaching 5 днів 120 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

Кінцевий термін подачі документів – 6 червня 2017 року!

Конкурс завершено!

Результати конкурсу у файлі.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

• Application Form
  • CV – English version (you can use Europass CV  form)
  • ID card (EU member states) / Scan of valid passport (other countries)
  • Transcript of Records from previous years of studies

Контакти: