Весняний семестр 2015/2016 навчального року

Лейденський університет, Нідерланди: Візит доктора Людо Юрлінка


Лейденський університет, Нідерланди: Візит доктора Людо Юрлінка

Ludo

В рамках реалізації спільного проекту між хіміко-технологічним факультетом НТУУ «КПІ» та Лейденським університетом, до НТУУ «КПІ» завітав доктор Людо Юрлінк, який проходив період мобільності у нашому університеті з 10 по 13 травня 2016 року.

В рамках цього візиту, доктор Юрлінк та координатор з академічної мобільності ХТФ Тетяна Дуда обговорювали співпрацю  та працювали над гармонізацією планів наукового стажування, підготовлених українськими студентами, та планів і можливостей наукових шкіл і лабораторій Лейденського університету. Під час дискусій кожному українському студенту було підібрано наукову лабораторію, керівника та напрям дослідження.

Для всіх бажаючих узяти участь у наступних етапах програми Еразмус+ КА1, д-р Юрлінк зробив презентацію Інституту хімії, розповів про напрями наукових досліджень, видатні досягнення, докладно розповів про свої наукові дослідження, пов’язані із вивченням фізико-хімічних процесів під час адсорбції води та спиртів на платинових поверхнях, а також відповів на численні запитання викладачів і студентів.

Побажаємо учасникам програми мобільності наукових здобутків, а її керівникам і виконавцям – продовження і розвитку програми у напрямку створення спільних наукових тем досліджень, спільних навчально-наукових структур і кафедр, залучення нідерландських науковців до викладання на ХТФ.

Повний текст статті на сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням: https://kpi.ua/1625-3