Центрально-Європейський Університет у м.Скаліца, Словаччина

12

загруженное 1

Програма подвійного диплому між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Центрально-Європейським університетом (ЦЄУ) у м.Скаліца, Словаччина

Центрально-Європейський Університет в м.Скаліца заснований 16 листопада 2005 року. Його метою було і залишається бажання підвищувати рівень освіти та кульури, який в Скаліцу принесли монахи ордена св.Франциска ще у 15 столітті.

В рамках угоди про спільні навчальні програми університети вирішили створити і забезпечити спільну програму підготовки магістра з фаху “Екологічний менеджмент”. Спільна програма створена на основі програми підготовки магістра “Екологічний менеджмент” в ЦЄУ і навчального плану підготовки магістра спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середовища” за спеціалізацією “Екологічний менеджмент” денної форми навчання, яку проводить КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Навчання за цією програмою може проводитись на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, представництва ЦЄУ у м.Ужгород, а також у Словаччині (м.Скаліца, м.Кошице).

МОВАМИ навчання можуть бути: англійська, українська, російська та словацька.

Програма підготовки магістрів за даною спеціальністю відбувається за денною, заочною, комбінованою, дистанційною формами навчання та екстернатом.

Навчання в Центрально-Європейському Університету для іноземних громадян є платним. Вартість одного кредиту – 30 євро.

Для вступу в Центрально-Європейський Університет м.Скаліце студент повинен підготувати наступні ДОКУМЕНТИ:

1. Заява. Оплата за обробку даних в реєстрі студентів ЄС: 50 євро (30 євро за умови подачі заяви в електронному вигляді).

2. Копія документи про середню освіту для 1 курсу на бакалавраті.

13

3. Копія диплому про вищу освіту з присвоєнням ступеня “бакалавр”, “молодший спеціаліст” (“спеціаліст”) і додатку до диплому на магістратуру та на другу вищу освіту.

4. Копія закордонного паспорту (при наявності).

5. Копія українського паспорту (1,2 сторінки, приписка).

6. Копія ідентифікаційного коду.

У Словацькій Республіці студентам надаються гуртожитки (до 60-100 євро на місяць).

Випускникам спільної навчальної програми буде присвоєно Центрально-Європейським Університетом м.Скаліца освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти “MAGISTER” .

За детальною інформацією звертайтесь у відділ академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

вул. Металістів 5а, кім. 1-13, 1-14

тел. 204 99 55