67558d7d0ddc19bdec29e9724eb6d282

Короткострокові стипендії Словацької Республіки на навчання в 2017 – 2018 академічному році

Шановні студенти та аспіранти/докторанти!

Уряд Словацької Республіки в рамках Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки надає 5 стипендій студентам на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та 5 стипендій аспірантам/докторантам (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців .

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

• Безкоштовне навчання;
  • Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнродного співробітництва та європейської інтеграції,

“Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017″.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017”.

Заявки приймаються до 30 квітня 2017 року.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви– скачати анкету-заяву.