Erasmus-Plus лого

Відбувся семінар з кредитної мобільності в рамках Міжнародного інформаційного тижня “Еразмус+”

7 листопада 2017 року в Університеті “КРОК” відбувся семінар в рамках Міжнародного інформаційного тижня програми ЄС “Еразмус+“. Тема семінару – “Як готувати заявки на конкурс та реалізувати проекти“.

фото 3
Під час заходу обговорювались важливі теми, що стосуються кредитної мобільності. На семінарі виступили керівники офісів, координатори з мобільності закордонних вишів, що беруть участь у програмі “Еразмус+” – Накіта Льюіс (Велика Британія), Маркус Сімманк (Німеччина), Джудіт Пельц (Німеччина), Йоханнес Абель (Німеччина), Хуан Карлос Гарсія Галіндо (Іспанія). Україну представляли Світлана Шитікова – директор Національного Еразмус офісу та Іванна Атаманчук – менеджер Національного Еразмус офісу. Окрім закордонних партнерів, своїм досвідом в реалізації проектів поділилися представники українських вишів.

фото 2
Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського був присутній на семінарі в повному складі. Начальник відділу Тетяна Сергіївна Кучинська поділилася з українськими та європейськими колегами досвідом реалізації проектів кредитної мобільності.

фото 1
КПІ ім. Ігоря Сікорського сподівається на майбутню плідну співпрацю з європейськими вищими навчальними закладами в сфері академічних обмінів за програмою “Еразмус+”. З відкриттям нових напрямів, не тільки навчання, а й стажування за кордоном, студенти й аспіранти КПІ ім. Ігоря Сікорського матимуть ще більше можливостей отримання цінного досвіду, вражень та рівня професійної підготовки.