Ризький технічний університет (Латвія)

Ризький технічний університет (Rīgas Tehniskā universitāte) – це сучасний, міжнародно визнаний вищий навчальний заклад. Це єдиний політехнічний університет в Латвії та найбільший університет країни – в ньому навчаються близько 15000 студентів.
Ризький технічний університет спрямований на досягнення рівня університету нового покоління, який не тільки надає високий рівень освіти, проте також проводить новітні дослідження та забезпечує розвиток інноваційних технологій, практично реалізовує наукові винаходи. На дев’яти факультетах Ризького технічного університету можна отримати високий рівень освіти не тільки з інженерного профіля, а й з соціальних та гуманітарних напрямів.
Освітні програми, розроблені Ризьким технічним університетом, були високо оцінені та офіційно визнані міжнародними експертами. Ризький технічний університет постійно розвиває свою інфраструктуру, розбудовуючи кампус на острові Кіпсала. Після завершення будівництва, кампус стане найпрогресивнішим навчальним центром інженерного профіля у всьому балтійському регіоні.

Навчання за обміном для студентів, аспірантів та викладачів факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського:

– Факультет менеджменту та маркетингу;

–  Видавничо-поліграфічний інститут;

–  Факультет електроніки;

–  Факультет лінгвістики;

–  Інститут телекомунікаційних систем.

Навчання проходить англійською мовою. Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус).

У навчальному 2015/16 у проекті мобільності беруть участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри

3

5 місяців

(один семестр)

750 євро/місяць

275 євро

Академічний співробітник

2

5 днів

(+2 дні на дорогу)

120

євро/день

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Конкурс був проведений у липні місяці на навчання у першому семестрі 2015/2016 року!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union