Ризький технічний університет (Латвія)

Ризький технічний університет (Rīgas Tehniskā universitāte) – це сучасний, міжнародно визнаний вищий навчальний заклад. Це єдиний політехнічний університет в Латвії та найбільший університет країни – в ньому навчаються близько 15000 студентів.
Ризький технічний університет спрямований на досягнення рівня університету нового покоління, який не тільки надає високий рівень освіти, проте також проводить новітні дослідження та забезпечує розвиток інноваційних технологій, практично реалізовує наукові винаходи. На дев’яти факультетах Ризького технічного університету можна отримати високий рівень освіти не тільки з інженерного профіля, а й з соціальних та гуманітарних напрямів.
Освітні програми, розроблені Ризьким технічним університетом, були високо оцінені та офіційно визнані міжнародними експертами. Ризький технічний університет постійно розвиває свою інфраструктуру, розбудовуючи кампус на острові Кіпсала. Після завершення будівництва, кампус стане найпрогресивнішим навчальним центром інженерного профіля у всьому балтійському регіоні.


Код ERASMUS

 LV RIGA02

Перелік академічних курсів для студентів

 

Координатор

 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union