eras2

Презентація проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+

28  вересня  2016 року у конференц-залі відділу академічної мобільності  студентів НТУУ «КПІ» відбулась презентація проектів кредитної мобільності за програмою ЕРАЗМУС+.

Близько 120 студентів та викладачів НТУУ «КПІ» відвідали даний захід.

Керівник відділу академічної мобільності студентів Тетяна Кучинська  надала  інформацію щодо загальної концепції програми ЕРАЗМУС+, ознайомила з можливостями участі студентів та викладачів НТУУ «КПІ»  у проектах навчальної (академічної) мобільності програми ЕРАЗМУС+, а також розповіла про переваги участі у проектах кредитної мобільності.

В другій частині зустрічі було презентовано процедуру подачі документів та критерії відбору учасників. Також було представлено 12 актуальних проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+ для студентів, аспірантів, викладачів у Франції, Нідерландах, Туреччині, Німеччині, Польщі та ін.

Приємним сюрпризом для учасників стали виступи студентів, які брали або беруть участь у проектах кредитної мобільності ЕРАЗМУС+ .

Французький студент Валентин Калісті з Вищої школи Нансі університету Лотарингії, який навчається в рамках проекту кредитної мобільності в НТУУ «КПІ» розповів студентам про Вищу школу Нансі та переваги навчання у даному університеті.

Григорій Череда, студент ІПСА НТУУ «КПІ», презентував свій досвід участі у проекті кредитної мобільності з польським Університетом Миколи Коперника (див.презентацію..). Григорій дав цінні поради щодо питань  “Як вибирати проект, навчальні дисципліни для Learning agreement”, «Як проходить навчання у зарубіжному вузі». Наприкінці свого виступу Григорій відзначив, що участь у програмі ЕРАЗМУС+ дає студенту можливість отримати нові знання, оволодіти іноземними мовами та отримати досвід міжкультурного спілкування .

Юлія Шкаровська, студентка факультету електроніки НТУУ «КПІ», розповіла учасникам презентації про свій досвід участі у проекті кредитної мобільності з Західнопоморським університетом у м.Щецин (Польща). Юлія поділилась своїми позитивними враженнями щодо Болонської системи освіти в університеті-партнері, дала корисні поради майбутнім учасникам програми ЕРАЗМУС+  щодо можливостей особистого розвитку та продемонструвала чудові фото зі свого «ЕРАЗМУС+ життя » (див.відео) .

Наприкінці заходу учасники зустрічі мали змогу задати питання працівникам відділу академічної мобільності та поспілкуватися зі студентами – учасниками програми ЕРАЗМУС+ .

Більш детальна інформація про проекти ЕРАЗМУС+ в  НТУУ «КПІ» та умови участі за посиланням: