Презентація проектів Erasmus+

Презентація проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+

20  вересня  2017 року у Залі Засідань департаменту навчально-виховної роботи відбулась презентація проектів кредитної мобільності у рамках програми ЕРАЗМУС+.

IMG_0572

Близько 40 студентів та науково-педагогічних працівників відвідали презентацію і були ознайомлені із загальною концепцією програми ЕРАЗМУС+ та можливостями участі студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського у проектах навчальної (академічної) мобільності програми ЕРАЗМУС+.

IMG_0571

В другій частині зустрічі було презентовано процедуру подачі документів та критерії відбору учасників. Також було представлено 4 актуальних проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+ для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників у Бельгії, Нідерландах та Німеччині.

Приємним сюрпризом для учасників стали виступи студентів, які брали участь у проектах кредитної мобільності ЕРАЗМУС+.

Анна Онищенко, студентка інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Олександр Березін, студент факультету біотехнології та біотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського презентували свій досвід участі у проекті кредитної мобільності з Університетом м.Гронінген (Нідерланди) та надали цінні поради щодо питань  “Як вибирати навчальні дисципліни для Learning agreement” та “Як проходить навчання у зарубіжному ВНЗ”.

IMG_0570

IMG_0568

Ольга Нагорна, студентка хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, розповіла учасникам презентації про свій досвід участі у проекті кредитної мобільності з Лейденським університетом (Нідерланди). Ольга поділилась своїми позитивними враженнями про навчання та дала корисні поради майбутнім учасникам програми ЕРАЗМУС+  щодо можливостей особистого розвитку.

IMG_0569

Наприкінці заходу учасники зустрічі мали змогу задати питання працівникам відділу академічної мобільності студентів та поспілкуватися зі студентами – учасниками програми ЕРАЗМУС+ .

Більш детальна інформація про проекти ЕРАЗМУС+ в  КПІ ім. Ігоря Сікорського та умови участі за посиланням – http://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/.