Презентація проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+

9 листопада 2017 року у Залі Засідань департаменту навчально-виховної роботи відбулась презентація проектів кредитної мобільності у рамках програми ЕРАЗМУС+.

IMG_20171109_160649

Близько 40 студентів та науково-педагогічних працівників відвідали презентацію і були ознайомлені із загальною концепцією програми ЕРАЗМУС+ та можливостями участі студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського у проектах навчальної (академічної) мобільності програми ЕРАЗМУС+.

IMG_20171109_160514

На презентації пояснювалася процедура подачі документів та критерії відбору учасників. Також було представлено 6 актуальних проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+ для студентів, аспірантів, науково-педагогічних та адміністративних працівників у Польщі, Німеччині, Швеції, Туреччині, Угорщині та Литві.

IMG_20171109_160646 - Копія

Наприкінці заходу учасники зустрічі мали змогу задати питання працівникам відділу академічної мобільності студентів.

Більш детальна інформація про проекти ЕРАЗМУС+ в  КПІ ім. Ігоря Сікорського та умови участі за посиланням – http://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/.

Матеріали презентації у файлі.