Презентація програми Erasmus+ в КПІ ім. Ігоря Сікорського!

15 лютого 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася презентація програми Erasmus+. Подія зібрала близько 150 студентів, аспірантів та викладачів.

IMG_8987
На презентації начальник відділу академічної мобільності студентів Олеся Лубянова (Olesia Lubianova) розповіла про деталі програми та умови участі у конкурсі. Також учасники програми Erasmus+ попередніх років поділилися досвідом і враженнями та надали корисні поради щодо подачі документів на конкурс та, власне, участі у даній програмі.IMG_8990

IMG_9012

IMG_9023

IMG_9039

Дякуємо студентам та викладачам за зацікавленість у міжнародній діяльності та участі у програмі, а також нашим спікерам Aleksandra KozyriatskaАлександр Субцельный (Alex Subtselnyi) та Anton Popov. А також подяка #Belka за чудову локацію та допомогу у організації заходу і фотографу Андрію за збережені у фотографіях моменти презентації.

IMG_9066

До нових зустрічей!