Жешувський політехнічний університет (Польща)

Zheshuv

 

Жешувський політехнічний університет імені Ігнатія Лукасевича (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) – державний університет, який є частиною польської національної освіти та науки. Університет пропонує студентам великий вибір освітніх програм та курсів. Тут також проводиться науково-дослідна робота та створюються наукові проекти в таких спеціалізованих галузях прикладних наук, як інженерія, математика, фізика, економіка, а також хімічні та біологічні науки.
Завдяки багатосторонній співпраці з підприємницькими та виробничими об’єктами, університет складає і адаптує свої академічні програми, щоб запропонувати студентам та випускникам найгрунтовніші практичні навички, сприяючи розвитку професійної кар’єри як на місцевому, так і на національному рівнях.

Проект кредитної мобільності для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом “Aviation” на Faculty of Mechanical Engineering and Aeronautics.

Код ERASMUS

 PL RZESZOW01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Andrzej Dzierwa – adktmiop@prz.edu.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2018 – 23.02.2019
Весняний семестр: 25.02.2019 – 27.09.2019

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище

Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
науково-педагогічні працівники
(for teaching)
1 5 днів (+2 дні на дорогу) 140 євро/день 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Координатор на факультеті Faculty of Civil and Environmental Engineering and Architecture для студентів та науково-педагогічних працівників ІЕЕ:
Mrs. Joanna Krasoń, e-mail: jkras@prz.edu.pl

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 23 січня 2019 року до 13:00!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Конкурс завершено!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union