Жешувський політехнічний університет (Польща)

Zheshuv

 

Жешувський політехнічний університет імені Ігнатія Лукасевича (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) – державний університет, який є частиною польської національної освіти та науки. Університет пропонує студентам великий вибір освітніх програм та курсів. Тут також проводиться науково-дослідна робота та створюються наукові проекти в таких спеціалізованих галузях прикладних наук, як інженерія, математика, фізика, економіка, а також хімічні та біологічні науки.
Завдяки багатосторонній співпраці з підприємницькими та виробничими об’єктами, університет складає і адаптує свої академічні програми, щоб запропонувати студентам та випускникам найгрунтовніші практичні навички, сприяючи розвитку професійної кар’єри як на місцевому, так і на національному рівнях.

Проект кредитної мобільності для студентів та науково-педагогічних працівників факульету авіаційних та космічних систем, інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчання для студентів ІЕЕ буде відбуватися на факультеті Faculty of Civil and Environmental Engineering and Architecture (major Environmental Engineering), для студентів ФАКС на Faculty of Mechanical Engineering and Aeronautics (Mechanical Engineering and Aeronautics).

Дати початку та закінчення зимового та літнього навчальних семестрів 2016/2017 навчального року:

  • зимовий семестр: 01 жовтня 2016 – 20 лютого 2017
  • літній семестр: 27 лютого 2017 – 30 вересня 2017

Більш детальна інформація про вихідні та святкові дні вказана на сайті:

http://www.erasmusplus.zut.edu.pl/eng/academic-calendar.html

     Навчання проходитиме англійською мовою, необхідне знання мови на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2016/17 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
магістри 1 семестр 750 євро/місяць 275 євро
науково-педагогічні працівники
(for teaching)
2 5 днів (+2 дні на дорогу) 140 євро/день 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Координатор на факультеті для студентів та науково-педагогічних працівників ІЕЕ:

Faculty of Civil and Environmental Engineering and Architecture

Mrs. Joanna Krasoń, e-mail: jkras@prz.edu.pl

Координатор факультеті для студентів та науково-педагогічних працівників ФАКС:

Mr. Andrzej Dzierwa PhD, Eng, e-mail: adktmiop@prz.edu.pl

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 15 листопада 2016 року.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Конкурс завершено!

Результати конкурсу тут.

З Erasmus Regulations потенційні учасники можуть ознайомитися тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union