Жешувський політехнічний університет (Польща)

Zheshuv

Жешувський політехнічний університет імені Ігнатія Лукасевича (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) – державний університет, який є частиною польської національної освіти та науки. Університет пропонує студентам великий вибір освітніх програм та курсів. Тут також проводиться науково-дослідна робота та створюються наукові проекти в таких спеціалізованих галузях прикладних наук, як інженерія, математика, фізика, економіка, а також хімічні та біологічні науки.
Завдяки багатосторонній співпраці з підприємницькими та виробничими об’єктами, університет складає і адаптує свої академічні програми, щоб запропонувати студентам та випускникам найгрунтовніші практичні навички, сприяючи розвитку професійної кар’єри як на місцевому, так і на національному рівнях.


Код ERASMUS

 PL RZESZOW01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Andrzej Dzierwa – adktmiop@prz.edu.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2018 – 23.02.2019
Весняний семестр: 25.02.2019 – 27.09.2019

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
1

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

Координатор на факультеті Faculty of Civil and Environmental Engineering and Architecture для студентів та науково-педагогічних працівників ІЕЕ: Mrs. Joanna Krasoń, e-mail: jkras@prz.edu.pl

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union