Жешувський політехнічний університет, Людмила Дядюша

Пишу цей відгук, їдучи в інтерсіті Київ – Перемишль, дивлюсь в вікно і згадую свої студентські будні в  Жешувському політехнічному університеті, саме цей потяг привіз мене 22 лютого 2017 року в Польщу – країну, яка залишила найприємніші враження в моєму серці.

1

2

 Я неймовірно вдячна своїй кафедрі інженерної екології ІЕЕ (за знання та вміння вчитись) та відділу академічної мобільності студентів КПІ (за їхню роботу, за прозорість конкурсу, за постійну допомогу   та підтримку під час навчання).

3

4

Коли я тільки почула про програму мобільності студентів, я зрозуміла, що через багато  років я буду жалкувати більше, про те, що не зробила, чим про те, що зробила. І віднесла пакет документів до відділу мобільності, я отримала грант не з першого разу, але я вірила, і врешті пройшла конкурс. Так що, впіймала попутній вітер і відплила подалі від тихої гавані та моєї зони комфорту, відкрила нову сторінку свого життя, почавши досліджувати, мріяти та відкривати нове.  Я не помилилась.

5

Справжня суть будь-якої подорожі, не в відкритті нових горизонтів, а в знайомстві з новими людьми. Почну спочатку, приїхавши до Жешуву, перша з ким я познайомилась була моя сусідка з Іспанії Паула.

6   7

Ми прожили разом пів року, і я з впевненістю можу сказати, що буду продовжувати з нею спілкування все своє життя. Пізніше я познайомилась зі  студентами програми Еразмус, кожен з них абсолютно відрізняється від іншого, кожен з них абсолютна індивідуальність, і кожен з них навчив мене чомусь новому.

8

Я зустріла справжніх друзів, ми разом подорожували з дівчатками з Туреччини і Іспанії, одного разу о півночі  ми вирішили  кудись поїхати, і вже в 7 ранку ми їхали на зустріч новим враженням, я знайшла своїх людей.

9     10

11

Програма Еразмус –  це не тільки програма, яка надає шанс ознайомитись з європейським навчанням, але й шанс побачити світ.

12   13

 Ми мали змогу відпочивати, подорожувати, надихатися і насолоджуватися країнами та культурою різних народів з моєю одногрупницею Анною Онищенко, яка навчалася за програмою Еразмус+ в Нідерландах (Університет м. Гронінген).

14   15

16   17

Я винайшла свій рецепт щастя : вчишся два місяці майже без вихідних, кожен день думаєш про ціль і і врешті отримуєш результат, а після влаштовуєш собі вихідний і разом з друзями відкриваєш для себе нові місця. Дні без турбот в яскравих містах – щастя!

18   19

20

Стосовно  навчання, в мене залишились тільки нереально круті спогади. З першого дня нас зустріли на вищому рівні, перші дні були пізнавальними, ми мали лише екскурсії і час на знайомство.

Потім почалися змістовні  лекції, цікаві практичні заняття, корисні консультації та мої найулюбленіші лабораторні заняття.

21   22

23   24

Ти ще думаєш, чи брати участь в конкурсі програми кредитної мобільності Еразмус+? )))))))