Університет Лотарингії – Mines Nancy (Франція)

Min Nansi

0e1a7d679e5b5484a1caea41e9c6a7ef

Університет Лотарингії Вища школа Мін Нансі (Université de Lorraine Mines Nancy)

French Spring Summer School. Université de Lorraine/LORIA, France – Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine
29 May 2017- 3 June 2017 за двома напрямами:

 1. Session “Artificial Intelligence & Robotics”
 2. Session “Data Science”

French Spring Summer School буде проходити в рамках програми ЄС “Erasmus+”. При відвідуванні мінімум 70% лекцій в одному з напрямів ви отримаєте сертифікат проходження French Spring Summer School.

Детальна інформація за посиланням – http://mobilnist.kpi.ua/french-spring-school-2017/

Зареєструватися можна за посиланням – реєстраційна форма.

Реєструйтеся, будь ласка, тільки в тому випадку, якщо Ви 100% впевнені, що будете відвідувати лекції літньої школи.

Навчання за обміном для студентів, аспірантів та стажування для науково-педагогічних працівників відбуватиметься за наступними напрямами (французькою мовою):

 •   Energy:
  -Production & Transformation
  -Processes & Environment
 •   Industrial Engineering & Applied Mathematics:
  -Decision and Production System     Engineering
  -Applied Mathematics
 •  Material Science & Engineering:
  -Structural Materials
  -Functional Materials
 •  Computer Science & IT: 
  -Ambient Services and Robotics
  -Information and Process Organization

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці http://www.mines-nancy.univ-lorraine.fr/content/syllabus-20152016-0.

  Навчання для студентів проходитиме французькою мовою. Для підтвердження знання іноземної мови підійде сертифікат знання французької/англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус). Стажування для академічного співробітника проходитиме англійською мовою або французькою.

    Для тих, у кого рівень французської мови нижчий за B1, пропонуємо ознайомитися з інформацією від Україно-французського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського:

    З метою сприяння студентському навчанню в університетах Франції, а також науково-академічним обмінам, Україно-французький центр КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковує курси інтенсивного вивчення французької мови, яка допоможе Вам приєднатися до підготовчої програми «подвійний диплом» та проектів “Еразмус+” КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами Франції. Викладання здійснюється професіоналами високого класу із залученням носіїв мови.
   Набір здійснюється до груп різного рівня, включаючи початковий. Навчальна програма за обсягом та термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF, необхідних для участі у міжнародних програмах академічної мобільності.
   За додатковою інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; ogurtsova.o@gmail.com.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
науково-педагогічні працівники 1 викладання, щонайменше 8 годин на тиждень
(англійська
/французька мова)
1 тиждень,
протягом академічного
2016/2017 н. р.
140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 15 березня 2017 року!

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

В рамках проекту КПІ ім. Ігоря Сікорського прийме одного магістра, одного аспіранта та вісім викладачів з Вищої школи Мін Нансі Університет Лотарингії та науково-дослідного інституту LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications).

Контактна особа: Prof. Patrick Henaff, e-mail: patrick.henaff@mines-nancy.fr

     Студентам, які будуть рекомендовані (або чиї кандидатури опиняться у резервному листі) для навчання у Вищій Школі Мін Нансі, необхідно буде підготувати наступний пакет документів:

– CV (Europass format);

– мотиваційний лист: студенту необхідно ознайомитися детально з факультетом, на який він планує їхати, перед тим як написати цей лист. Дуже важливо, щоб студент міг пояснити як мобільність у Вищій Школі Мін Нансі допоможе йому досягнути професійної мети (обов’язково повинен бути Ваш підпис на мотиваційному листі);

– копія навчальної картки із завіреним перекладом (французька мова);

– копія диплому бакалавра та додатку до диплому;

– копія закордонного паспорта.

Документи необхідно зберегти в pdf форматі (назва документа_прізвище).

Інтерв’ю з учасником програми мобільності з Університету Мін Нансі дивіться за посиланням.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union