Університет Лотарингії – Вища гірнича школа міста Нансі (Франція)

Університет Лотарингії – Вища гірнича школа міста Нансі (Université de Lorraine Mines Nancy)

Min Nansi

0e1a7d679e5b5484a1caea41e9c6a7ef

Наукове стажування та навчання за обміном для магістрів 2-го року навчання та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься за наступними напрямами:

From KYIV to Mines Nancy:

 • Materials Science and Engineering programs:
  Умови стажування
  Мова наукового стажування: французька – В1 (мінімальний рівень), англійська – В2 (мінімальний рівень);
  Для магістрів 2-го року навчання та аспірантів.
  Термін наукового стажування: 12 months including 2 months of French summer school (from 2nd July 2018 until 30th June 2019).
 • Computer Sciences:
  Умови стажування
  Мова наукового стажування: французька – В1 (мінімальний рівень), англійська – В2 (мінімальний рівень);
  Для магістрів 2-го року навчання та аспірантів.
  Термін наукового стажування: 10 months including 1 academic term and 1 internship term (from 3rd September 2018 until June 30th  2019).

From KYIV to Metz:

 • Applied Mechanical Engineering:
  Умови стажування

  Мова наукового стажування: французька – В1 (мінімальний рівень), англійська – В2 (мінімальний рівень);
  Для магістрів 2-го року навчання та аспірантів.*Students  who  do  not  have  a  B2 level  in French  are  strongly  encouraged  to  attend  the  French summer  school
  Термін наукового стажування: 10 months including 1 academic term and 1 internship term (from 3rd September 2018 until June  30th 2019).

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці http://www.mines-nancy.univ-lorraine.fr/content/syllabus-20152016-0.

  Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

    Для тих, у кого рівень французської мови нижчий за B1, пропонуємо ознайомитися з інформацією від Україно-французського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського:
    З метою сприяння студентському навчанню в університетах Франції, а також науково-академічним обмінам, Україно-французький центр КПІ ім. Ігоря Сікорського започатковує курси інтенсивного вивчення французької мови, яка допоможе Вам приєднатися до підготовчої програми «подвійний диплом» та проектів “Еразмус+” КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами Франції. Викладання здійснюється професіоналами високого класу із залученням носіїв мови.
   Набір здійснюється до груп різного рівня, включаючи початковий. Навчальна програма за обсягом та термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF, необхідних для участі у міжнародних програмах академічної мобільності.
   За додатковою інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; ogurtsova.o@gmail.com.

У першому семестрі навчального 2020/2021 року у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Магістри 2-го року навчання   3 наукове стажування/навчання 5 місяців 850 євро/місяць+ 275 євро на квитки в обидві сторони*
Магістри
(Big Data or Multiscale Materials)
 1 наукове стажування 6 місяців 850 євро/місяць+ 275 євро на квитки в обидві сторони*
Магістри
(Digital  Systems Engineering)
 1 наукове стажування 6 місяців 850 євро/місяць+ 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 1000-1600 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 20 березня 2020 року до 16:00!

Попередній конкурс завершено! Результати за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 15) та за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 3)

Контактна особа: Prof. Patrick Henaff, e-mail: patrick.henaff@univ-lorraine.fr

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут  

Студентам, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв) у проекті з Вищою школою Мін Нансі, повинні підготувати наступний пакет документів:

 • Application Form (завантажити) – має бути підписаним Вами та начальником відділу академічної мобільності*;
 •  Завірений переклад навчальної картки (французька мова/англійська мова);
 • Сертифікат з іноземної мови (французька мова/англійська мова);
 • Мотиваційний лист – (студенту необхідно ознайомитися детально з факультетом, на який він планує їхати, перед тим як написати цей лист. Дуже важливо, щоб студент міг пояснити як мобільність у Вищій Школі Мін Нансі допоможе йому досягнути професійної мети (обов’язково повинен бути Ваш підпис на мотиваційному листі);
 • CV (Europass format)*;
 • Копія диплому бакалавра та додатку до диплому;
 • Копія закордонного паспорта.

*Документи необхідно заповнювати в електронному вигляді.

Документи необхідно зберегти в pdf форматі ОДНИМ ФАЙЛОМ (в назві файлу вказати Mines_Nancy_ваше прізвище) та надіслати на mobilnist@kpi.ua

Обраних кандидатів буде запрошено на інтерв’ю з представниками приймаючого закладу.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union