Університет Лотарингії, Лорія, Олександр Ляшенко

Ось вже два тижні (28.02.2017) як я почав навчання в одному з дослідницьких інститутів Франції – Loria, університет Лотарингії. Прекрасна французька мова довкола, інноваційна лабораторія, високоцивилізоване місто, справжня європейська культура, інтернаціональний обмін знаннями та численна кількість заходів. А після першої стипендії (так, навчання тут може бути безкоштовним) освоєння найгарніших місць Франції та Європи!

Олександр Ляшенко, Лорія

-LyMPPT4oKM
Здається, немов, казка та щось важкодоступне. Проте, насправді кожен може податись на програму Еразмус+ та виграти можливість навчатись/займатись проектом у понад 20 країн ЄС!

NNeZC732yVI

Зокрема, в Київському політехнічному інституті цим займається відділ академічної мобільності http://mobilnist.kpi.ua/, який не лише постійно поширює інформацію про наявні програми, але й допомагає оформити документи.

0Hw7qZqOUIk

9klomjgNX1c
Найголовнішими факторами відбору студентів є середній навч. бал вище 4.0 та знання англійської мови (чи мови навчання) на рівні В2. Дуже зручно, що часто приймаючі університети готові взяти студента з сертифікатом виданим лінгвістикою КПІ  , якщо такої можливості немає, то IELTS завжди виручить. Додатковими плюсами буде наукова діяльність та участь в конференціях. Слід зауважити, що навчання можливе по суміжним напрямкам: моя спеціальність в КПІ – телекомунікації, в університеті Лотарингії це штучний інтелект та робототехніка
Ще два місяці тому я здавав заліки і екзамени в Україні, а зараз розширюю свій кругозір і смакую круасани )) Тому бажаю успіху і вірте в себе!

Мін Нансі, Лоріяau revoir à bientôt 🙂 #KPI #Erasmus #france