KIST_Logo

Візит колег з Корейського Інституту Науки і Технологій

У вівторок, 26 вересня 2017 року, в Залі Адміністративної Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася презентація стипендіальної програми подвійного диплому Корейського Інституту Науки і Технологій (KIST). Програма розрахована на магістрів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Презентацію проводили представники Корейського інституту науки та технологій – доктор Дьюхі Лі та доктор Сеюнг Парк. КПІ ім. Ігоря Сікорського представляли декан факультету біомедичної інженерії Віталій Максименко, начальник відділу академічної мобільності студентів Тетяна Кучинська, Євген Настенко – завідувач кафедри біомедичної кібернетики ФБМІ, Анатолій Орлов – заступник декана ФЕЛ по роботі з іноземними студентами та Антон Попов – заступник декана ФЕЛ з наукової роботи та міжнародного співробітництва.

Панове Лі та Парк розповіли про Корейський інститут науки і технологій, його історію і сьогодення, а також про напрями його наукової та дослідницької діяльності. Також, представники KIST та КПІ ім. Ігоря Сікорського обговорили деталі співпраці, питання академічної мобільності та посилення наукової складової партнерства між двома закладами.

За більш детальною інформацією про KIST та можливості участі в конкурсі на стипендіальну програму подвійного диплому в Корейському Інституті Науки і Технологій Ви можете звернутися за посиланням:

mobilnist.kpi.ua/kist.

Нагадуємо, що до 13 жовтня триває термін подачі документів студентів та аспірантів на участь у програмі двох дипломів.

DSC00813

DSC00822

DSC00814

DSC00818

DSC00823