Випуск магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського за програмою подвійного диплому з KIST!

KIST_Logo

Програма Подвійного Диплому між Корейським інститутом науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology) (Південна Корея) та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» була створена у 2008 році.

Korea Institute of Science and Technology – це науковий інститут Кореї, національний рівень, міждисциплінарні дослідницькі програми, які відповідають усім вимогам та потребам сучасного технічного сектору. Як дослідницький інститут KIST підтримує національні потреби у галузі науки та техніки 21-го століття. Інститут відіграє провідну роль у побудові науково– та технологічно основаного суспільства.

У серпні 2017 року троє студентів-магістрів – Анастасія Коновалова (ХТФ), Дмитро Тімченко (ММІ) та Олександр Овсяницький (ФЕЛ) закінчили програму підготовки та отримали дипломи. Бажаємо їм натхнення, наполегливості у творчих і наукових досягненнях!

Від поїздки та навчання в Кореї у них залишилося багато яскравих вражень.

Анастасія Коновалова (ХТФ):

В 2016 году мне выпал шанс поучаствовать в программе двойного диплома между НТУУ КПИ и Корейским Институтом Науки и Технологий расположенным в сердце Южной Кореи – Сеуле. Страхи адаптации в таком далеком от нас, в культурном плане, обществе были рассеяны уже в первую неделю пребывания в Корее. Дружелюбные люди окружают тебя ежедневно и буквально везде. Коллеги в институте также всегда готовы прийти на помощь, обьяснить, подсобить.
Я проходила стажировку в Исследовательском центре топливных ячеек и работала над усовершенствованием полупроницаемых мембран для электролизёров и батарей. Современное оборудование и множество доступных технологий делают стажировку увлекательной и насыщенной. Я благодарна возможности поучаствовать в такого рода обмене, так как это направило меня на мой дальнейший карьерный путь – я продолжаю образование в Корее, чтобы получить научную степень выше. Несмотря на некоторые сложности, такие как недопонимание между академической и исследовательской частями стажировки, которые поджидают участника программы, я могу сказать что я осталась удовлетворена произошедшим со мной за последние 2 года.

Дмитро Тімченко (ММІ):

Півтора року перебування в Кореї надали мені не лише корисний досвід роботи в лабораторії турбомашин, але й збагатили мене культурно та розширили мій світогляд. Якщо говорити більш детально, то лабораторії KIST оснащені сучасним обладнанням, що дає змогу відчути різницю між теоретичним та практичним аспектами інженерної справи. Завжди можна розраховувати на підтримку колективу з будь-якого питання. Моя дослідницька робота була пов’язана з дослідженням різних типів ущільнюючих вузлів парових турбін, що безпосередньо впливає на ефективність даних енергетичних установок.
Також програма передбачає вивчення корейської мови та культури, це допомогло швидше адаптуватися до життя в новій для мене країні.
Звичайно, робота в лабораторії значно відрізняється від навчення в університеті, але без суттєвого багажу знань за спиною вона неможлива. За останнє я маю подякувати викладачам університету.

IMG_9077

KIST Diploma Коновалова KIST Diploma Тимченко

2

5        6

3

1

4

DSC_1043

DSC_1085