383

Korea Advanced Institut of Science and Technology

1

KAIST створений у 1971 році як перша вища школа країни, що спеціалізується у галузі природничо-наукової та інженерної освіти і наукових досліджень. Навчальний заклад отримує збільшену державну фінансову підтримку, що дозволяє залучати викладачів, які отримали освіту у найкращих наукових закладах світу.

За останні десятиліття KAIST перетворився у глобальний дослідницький центр. Його співробітники, у співпраці зі світовими академічними закладами, займаються дослідженнями, які визнаються науковою спільнотою.

KAIST розташований у науково-дослідницькому центрі в м. Теджон (150 км. від Сеулу), де розміщені більше 50 державних та приватних науково-дослідницьких інститутів, університетів, високотехнологічних та венчурних компаній.

KAIST входить в сотні найкращих навчальних та наукових закладів світу. На сьогодні одним з найперспективніших розробок KAIST є дослідження в галузі робототехніки (HUBO Lab), боротьби з раковими пухлинами та метастазами (Department of Biological Science) створення альтернативного виду палива (низка інститутів при KAIST).

З метою залучення наукових кадрів та продовження перспективних досліджень KAIST пропонує навчання для студентів старших курсів у будь-якому з 6 власних коледжів та науково-дослідних інститутів.

Для KAIST  спеціально створена державна програма (KGSP – Korean Gevernment Scholarship Program), яка передбачає безкоштовне навчання для іноземних студентів, покриття витрат на проживання, оплату перельоту з іноземної країни до РК та у зворотньому напрямку, безкоштовні курси з вивчення корейської мови, медичну страховку, стипендію.

Посольством України в РК встановлені контакти з міжнародним відділом та керівниками лабораторій KAIST.

Умови прийняття на навчання для іноземних студентів:

Скачати додаток.