стамбул лого

Пройшла презентація проекту “Еразмус+” з Міським університетом м. Стамбул

У четвер, 5 жовтня 2017 року, в Залі засідань ДНВР КПІ ім. Ігоря Сікорського (31 корпус) відбулася презентація проекту кредитної мобільності з Міським університетом м. Стамбул (Туреччина) в рамках програми “Еразмус+”. Презентацію проводив представник Міжнародного офісу Міського університету м. Стамбул Окан Мерген, який перебував в КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках проекту мобільності протягом тижня і провів зустрічі з представниками факультету електроніки, факультету менеджменту та маркетингу, теплоенергетичного факультету та факультету інформатики та обчислювальної техніки.

Окан Мерген презентував Міський університет м. Стамбул англійською мовою та розповів про процедуру оформлення документів до Університету , про реалії студентського життя, а також надав декілька корисних порад для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що зацікавлені у проекті мобільності “Еразмус+” з Міським університетом м.Стамбул.

КПІ ім. Ігоря Сікорського вдячний Окану Мергену за візит та сподівається на майбутню плідну співпрацю між нашими університетами.

Звертаємо Вашу увагу, що конкурс для студентів та науково-педагогічних працівників за проектом “Еразмус+” до Міського університету м. Стамбул відкриється наприкінці жовтня! Детальніше про університет можна дізнатися за посиланням:

http://mobilnist.kpi.ua/istanbul-sehir/

IMG-e6af4678ac2d287a6d7d157b01e4ffcb-V

IMG_20171005_161803