International Summer School (ULISS), University of Luxembourg

Університет м. Люксембург запрошує Вас до Міжнародної літньої школи.

Літня школа надасть вам можливість розширити ваш світогляд та відкрити нові горизонти, об’єднавши академічні лекції, зустрічі з експертами та семінари під час спеціальних поїздок. Ідея полягає у тому, щоб показати, що історія Європи не одновимірна, а побудована на конфронтації численних історій та транснаціонального досвіду. Університет м. Люксембург пропонує Вам приєднатися до нас на цьому шляху, який оживляє минуле і підкреслює багатогранність Європи, а також дізнатися цікаві історії про Європу, що зародилися у Люксембурзі та за його кордоном, особливо – в Берліні.

Заняття будуть розділені на три тижні. Перший тиждень проводиться в м. Люксембург, другий – повне занурення в історію Берліна. Протягом останнього тижня студенти будуть проходити мовні курси в м. Люксембург (французька мова для початківців або професійний рівень англійської мови).

Вартість навчання становить 1,500 €. Завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Люксембургу, ми з радістю можемо запропонувати СТИПЕНДІЮ ДЛЯ ОДНОГО УЧНЯ.

Стипендія включає:

проживання під час ULISS,
екскурсії в Люксембург, Францію та Німеччину,
один тиждень у Берліні,
культурні заходи,
навчальні матеріали.
Докладніше за посиланням – https://wwwen.uni.lu/.

Кінцевий термін подачі документів – 30/04/2019

Відділ академічної мобільності номінує студентів на дану літню школу. Тому нам необхідні наступні дані:

* Ім’я
* E-mail
* Навчальна програма в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відгук учасника Михайла можна прочитати за посиланням – http://mobilnist.kpi.ua/uni-lu/#koltsov.