Оформлення іноземців (Students&Staff)

Увага, сторінка на стадії розробки!

Шановні колеги, члени міжнародного офісу інститутів та факультетів, координатори з академічної мобільності!

У зв’язку із розвитком напряму “incoming” за програмою “Еразмус+” та іншими програмами академічної мобільності, звертаємо Вашу увагу на необхідність своєчасного оформлення студентів, працівників та викладачів, які приїздять до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Нижче Ви можете знайти процедури оформлення та список необхідних документів, які необхідно надавати до відділу академічної мобільності заздалегіть, у разі приїзду до КПІ ім. Ігоря Сікорського студента чи НПП із ЗВО-партнера.

Оформленням студентів-іноземців, учасників програм обміну, їхньою реєстраціэю та супроводом в основному займається відділ академічної мобільності. Проте, для цього наш відділ тісно співпрацює з центром міжнародної освіти та факультетами/інститутами.

Перш за все, на стадії підготовки міжнародних договорів за програмою “Еразмус+”, факультети мають підтвердити, що за умови включення incoming стипендії для студента, вони здатні та готові прийняти студента на семестр, повністю забезпечивши його навчальний процес. 

При подачі заявок на участь за проектом, студенти з європейських країн, які мають бажання реалізувати їхню мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають сформувати Learning Agreement, так само як це роблять і студенти КПІ, які бажають поїхати до Європи на навчання у ЗВО-партнері. 

Викладачі та співробітники ЗВО-партнерів номінуються їхніми університетами для реалізації періоду мобільності. так само як і студенти. Після відбору і повідомлення про номінацію, відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського контактує з відповідним факультетом, інститутом чи структурним підрозділом, що відповідає сферам інтересів викладача/співробітника, що номінований ЗВО-партнером.