Центральна школа Ліону (Франція)

Enseignement-superieur-l-Ecole-Centrale-de-Lyon-se-rapproche-du-groupe-Safran-_166-300x113

Centrale-lyon-Campus

Центральна школа Ліону (École centrale de Lyon) була заснована 3 листопада 1857, коли 14 студентів склали перший випускний клас 1860 року.

Місія “Ecole Centrale de Lyon” – виховати своїх студентів інженерами-генералістами та мультидисциплінованими аспірантами у своїй галузі з широкомасштабним баченням світу. Поряд з фундаментальною основою наукових і технічних навичок, Школа поєднує в собі підхід до гуманітарних та соціальних наук, що дає випускникам Ecole Centrale de Lyon можливість швидко набувати компетенції, необхідної для керівних посад на міжнародному рівні, які вони можуть посідати в майбутньому.
У постійно мінливому світі, Ecole Centrale de Lyon гарантує, що освіта, отримана студентами, відповідає потребам промислових підприємств, завдяки партнерствам, які Школа постійно створює та відновлює всередині галузі, щоб студенти могли найкраще реагувати на наукові та суспільні проблеми майбутнього.

За інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів КПІ ім. Ігоря Сікорського, доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; ogurtsova.o@gmail.com.

Код ERASMUS

 F LYON11

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Anton Korniienko – Anton.Korniienko@ec-lyon.fr

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 04.09.2018 – 31.01.2019
Весняний семестр: 01.02.2019 – 30.06.2019

Вимоги до знання мови

 французька або англійська – рівень В2 чи вище

плакат Лион фр

плакат Лион укр

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union