Стипендіальна програма з Пекінським Інститутом Технологій (BIT)

КПИ логоСтипендії Пекінського Інституту Технологій Beijing_Institute_of_Technology_logo
для студентів з
Національного технічного університету України
“Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

2018-2019 

 

 

Пекінський Інститут Технологій (BIT) один з найрейтинговіших інститутів науки й технологій у Китаї. Інститут має близько 200 підписаних договорів про програми обміну з університетами з усього світу. ВІТ пропонує комплексну систему курсів за науковими та технічними напрямами, а також за управлінськими та гуманітарними напрямами для студентів, що навчаються заради отримання ступеня, студенти за програмою обміну та короткострокові програми для студентів з усього світу. Інститут також створив вдалу та міцну стипендіальну систему для заохочення іноземних студентів навчатися у ВІТ.

СТИПЕНДІЇ

Пекінський Інститут Технологій пропонує Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” два види стипендій:

 1. 5 стипендій CSC (China Scholarship Council) для навчання на магістерській чи аспірантській програмі.
 2. 5-10 BIT стипендій за обміном на один або два семестри на 2018/2019 н.р.

Огляд стипендії CSC

Подача документів на стипендію CSC починається з 1 грудня 2017 р. і триває до 15 квітня 2018 р.

Стипендія покриває сплату за навчання, проживання, повне медичне страхування та місячний прожитковий внесок (3000 CNY для магістрів та 3500 CNY для аспірантів). Міжнародні перельоти не покриваються за рахунок стипендії.

Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання на магістратурі (2 роки) та аспірантурі (4 роки).

З більш детальною інформацією про магістратуру та аспірантуру, будь ласка ознайомтесь у  BIT Admission Book 2018Якщо Ви обрали навчання на магістратурі чи аспірантурі з Admission Book, будь ласка, перевірте контактну інформацію координаторів BIT за посиланням http://isc.bit.edu.cn/. Заради забезпечення успішного зарахування і майбутнього академічного розвитку в BIT, необхідним є отримання рекомендації одного з координаторів BIT. Попросіть координатора вислати Вам Рекомендаційну форму координатора BIT задля підтвердження.

Для навчання на англомовних програмах у BIT, якщо англійська не є рідною мовою і студент навчається у ВНЗ, де англійська не є мовою навчання, студенти повинні скласти іспит з англійської – TOEFL або IELTS Academic. Якщо такий сертифікат відсутній, кандидати мають скласти онлайн іспит з англійської який проводить BIT задля впевненості у достатній мовній компетенції кандидата для успішного навчання на програмах, що викладаються англійською. Для подачі заявки на англомовну програму MBA, Вам також необхідно надати офіційний лист, який підтверджує, що у Вас є як мінімум один рік досвіду роботи чи стажування.  

У раз китайськомовних програм, кандидат повинен скласти іспит HSK 4, який є однією з найважливіших умов для зарахування. Після того, як Ваша кандидатура була схвалена BIT, у Вас є два варіанти:

 1. Приступити до навчання одразу після реєстрації BIT у вересні 2018 р.;
 2. Вступити на денну форму навчання на китайських мовних курсах за рік до початку навчання у вересні 2019. Цей додатковий рік навчання також покривається стипендією CSC.

Огляд BIT стипендії за обміном

Стипендія BIT за обміном покриває плату за навчання та проживання в кампусі. Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання за програмою обміну.

Студенти, що їдуть за програмою обміну до BIT можуть навчатися за курсами, що викладаються англійською або китайською, також вони можуть відвідувати курси китайської мови.

ВІТ приймає студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів з рідного університету, окрім студентів першого і другого курсів бакалаврату. Програма обміну триває від одного до двох семестрів за академічними курсами чи за курсами китайської мови. Для студентів, що їдуть за програмою обміну, немає плати за навчання.

展板定稿

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ

Для навчання на бакалавраті кандидат повинен мати середню освіту, достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами і бути віком від 18 до 30 років. Для навчання на магістратурі кандидат повинен мати ступінь бакалавра. Кандидат на навчання на аспірантурі повинен мати ступінь магістра за тим самим або близьким напрямом, на який він подається, мати достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами та рекомендації від двох професорів. ЗАУВАЖТЕ: Якщо Ви подаєте заявку на Стипендіальну програму китайського уряду, будь ласка, реєструйтеся у CSC Online Application System. Також, зауважте, що кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Необхідні документи:

 1. Заява (Будь ласка, реєструйтеся за посиланням http://apply.isc.bit.edu.cn). Кандидати на CSC, будь ласка, ознайомтеся з інформацією на сторінці 9;
 2. Фотокопія паспорту (з дійсною візою у разі якщо Ви вже перебуваєте у Китаї);
 3. Декларація про наміри/Навчальний план;
 4. Копія диплома чи сертифіката останнього закладу, який Ви закінчили;
 5. Офіційно завірена копія навчальної картки останнього закладу, який Ви закінчили;
  *для кандидатів-аспірантів, будь ласка, підготуйте копію диплома та навчальної картки за бакалаврат та за магістратуру;
 6. Результати іспиту HSK (рівень 4) або результати іспиту TOEFL (80) або IELTS (5.5);
 7. Два рекомендаційні листи (тільки для кандидатів на навчання на магістратурі та аспірантурі);
 8. Результати медогляду – ЗРАЗОК ФОРМИ ДЛЯ МЕДОГЛЯДУ.

ЗАУВАЖТЕ

 1. Документи мають бути перекладені англійською чи китайською;
 2. Носії англійської мови чи випускники вищих навчальних закладів, де англійська є основною мовою викладання звільняються від вимоги сертифікатів TOEFL або IELTS;
 3. Кандидати на CSC, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: http://laihua.csc.edu.cn.
  Кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Кінцевий термін подачі документів – з 1 березня до 15 червня для бакалаврів, з 1 січня до 15 червня для магістрів чи аспірантів. Початок весняного семестру – 15 січня, осіннього – 15 липня.

Індивідуальні заяви від студентів не розглядаються, тому, будь ласка, подайте документи до Відділу академічної мобільності студентів до 1 березня 2018 р. Для програм обміну та короткострокових програм (літо 2018) кінцевий термін подачі документів – 1 червня 2018 р.

Після отримання листа зарахування від КПІ ім. Ігоря Сікорського, ВІТ зв’язується з кандидатами напряму і інформує їх про подальшу процедуру подачі документів.

Після отримання попереднього повідомлення від BIT, Вам необхідно надати нотаріально завірену довідку про відсутність судимості і також вчасно заплатити страховий внесок у розмірі 3000 CNY (для магістрів) чи 3500 CNY (для аспірантів) щоб підтвердити Ваше попереднє зарахування, внесок буде Вам відшкодовано після реєстрації у BIT у вересні 2018 року.

КОНТАКТИ

Пані ЖЕНГ Йе
E-mail: zhengye@bit.edu.cn
тел.: 86-10-68918083

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо стипендіальної програми, будь ласка зв’яжіться з нами.