Осінній семестр 2017/2018 навчального року

Вища школа бізнесу в Домброві-Гурнічій, Польща: Мобільність студентки-бакалавра Агнешки Кристини Форит

Жешувський політехнічний університет, Польща: Відкрита лекція професорки Йоланти Вархол

Міський університет Стамбула, Туреччина: Візит координатора Еразмус+ Окана Мергена

Католицький університет Льовена, Бельгія: Візит викладачів з Факультету інженерних технологій

Лодзький технічний університет, Польща: Візит доктора Маріуша Стеглінського


Вища школа бізнесу в Домброві-Гурнічій, Польща: Мобільність студентки-бакалавра Агнешки Кристини Форит (надалі англійською мовою)

Agnieszka Foryt from University in Dąbrowa Górnicza realized her mobility within “Erasmus +” programme at the Faculty of Management and Marketing of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute. Agnieszka studied different subjects related to management, business and economics. She was very pleased with her mobility in Ukraine and stunned by the beauty of our University and the city.

Choosing Ukraine as a country for a scholarship under the Erasmus+ program was a good idea. Kiev is a city with rich and interesting history, original architecture and extremely colorful. Kiev Polytechnic has a great visual impression, but above all it has well-qualified staff. Employees of the cooperation office with foreign countries are always kind and willing to help. The only thing I regret is that KPI does not offer a course that I study in Poland” – commented Agnieszka.

We were pleased to host Agnieszka in Igor Sikorsky KPI and we hope that she will bring to Poland only positive memories about our country, city and university! We look forward to host more exchange students and staff from Poland and other European countries within “Erasmus +” programme!

агнешка фото

Вгору


Жешувський політехнічний університет, Польща: Відкрита лекція професорки Йоланти Вархол

У рамках співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Жешувського політехнічного університету (Польща) за проектом кредитної мобільності в рамках програми “Еразмус +” в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту 5 вересня 2017 року пройшла відкрита лекція професора Йоланти Вархол (Associate Professor Jolanta Warchol, D.Sc., Ph.D., Eng). Лекцію на тему «Моделювання сорбційних процесів у системі тверде тіло – рідина» прослухали студенти магістратури, що навчаються за спеціальностями 101 “Екологія” та 144 “Теплоенергетика”.

Вархол

Вгору


Міський університет Стамбула, Туреччина: Візит координатора Еразмус+ Окана Мергена

У четвер, 5 жовтня 2017 року, в Залі засідань ДНВР КПІ ім. Ігоря Сікорського (31 корпус) відбулася презентація проекту кредитної мобільності з Міським університетом м. Стамбул (Туреччина) в рамках програми “Еразмус +”. Презентацію проводив представник Міжнародного офісу Міського університету м. Стамбул Окан Мерген, який перебував в КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках проекту мобільності протягом тижня і провів зустрічі з представниками факультету електроніки, факультету менеджменту та маркетингу, теплоенергетичного факультету та факультету інформатики та обчислювальної техніки.

Окан 2

Окан Мерген презентував Міський університет м. Стамбул англійською мовою та розповів про процедуру оформлення документів до Університету , про реалії студентського життя, а також надав декілька корисних порад для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що зацікавлені у проекті мобільності “Еразмус+” з Міським університетом м.Стамбул.

КПІ ім. Ігоря Сікорського вдячний Окану Мергену за візит та сподівається на майбутню плідну співпрацю між нашими університетами.

окан 1

Вгору


Католицький університет Льовена, Бельгія: Візит викладачів з Факультету інженерних технологій

З 6 по 8 листопада 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках програми “Erasmus +” на Інженерно-фізичному факультеті та на Факультеті авіаційних та космічних систем, перебували з візитом викладачі з Факультету інженерних технологій Католицького університету Льовена Пітер Аррас та Крістіан Петерс.

В рамках візиту були проведені 4 лекції: “Integrated design, from mechanical design towards the virtual prototype”, “3D-additive manufacturing”, “The invisible world: the microscope investigation challenge”, “Engineering graphics”.

Вгору


Лодзький технічний університет, Польща: Візит доктора Маріуша Стеглінського

З 4 по 8 грудня 2017 року на Інженерно-фізичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках програми “Erasmus +” перебував з візитом викладач з Лодзького технічного університету (Республіка Польща) д-р Маріуш Стеглінський.

За період стажування Маріуш Стеглінський ознайомився з нашим університетом, зустрінувся з проректором П.О. Киричком та начальником відділу академічної мобільності О.В. Лубяновою, керівництвом інженерно-фізичного факультету, відвідав наукові лабораторії ІФФ.

В рамках візиту доктор Стеглінський прочитав 4 лекції: “Космічне середовище та його вплив на властивості матеріалів”, “Легкі матеріали для космічних застосувань та селективні методи модифікації структур матеріалів”, “Розробка композиційних матеріалів з використанням традиційних методів або спеціалізованого програмного забезпечення” та “Вибір матеріалів для структурних або функціональних елементів в рамках методу програмного навчання”.

Вгору