До уваги студентів, які знаходяться на мобільності за кордоном

Шановні студенти!

У зв’язку з офіційним оголошенням 11 березня ц.р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) пандемії коронавірусу COVID-19 у світі, закликаємо Вас з розумінням поставитися до цієї ситуації, врахувати ризик для здоров’я і життя, дотриматися максимальних заходів безпеки.
Просимо Вас якнайшвидше повідомити нас про ситуацію, у якій Ви наразі перебуваєте, і звертаємо Вашу увагу на офіційні рекомендації якнайшвидше повернутися до України (https://www.rnbo.gov.ua/ua/Diialnist/4580.html).

Терміново повідомте нам про своє рішення щодо продовження або переривання мобільності. Це сприятиме подальшому інформуванню університетів-партнерів і своєчасному вжиттю подальших організаційних заходів.

Якщо Ви плануєте продовжити перебування за кордоном, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідання уражених вірусом регіонів. Просимо вас регулярно повідомляти нам про свій стан і ситуацію електронною поштою на адресу: mobilnist@kpi.ua або будь-яким іншим, доступним Вам, засобом. Рекомендуємо також тримати постійний зв’язок з координатором академічної мобільності Вашого факультету.

Якщо Ваше рішення щодо перебування за кордоном зміниться, негайно повідомте про це нас, ми надамо Вам максимально можливу підтримку.

Корисні посилання:
Вебресурс «ДРУГ», де варто зареєструватися: http://friend.mfa.gov.ua;
Сайт МЗС України: https://mfa.gov.ua/diplomatichni-ustanovi/inozemni-diplomatichni-ustanovi-v-ukrayini;
Цілодобова “гаряча лінія” МЗС України: +38-044-238-16-57,
адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua;
Сайт Міністерства охорони здоров’я України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

З повагою,
Команда відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського
mobilnist@kpi.ua
Тел. (044) 204 99 55