Посольство Республіки Польща в Україні та Національний музей у Варшаві запрошує взяти участь у проєкті «Кореспонденція мистецтв»

🔹 «Кореспонденція мистецтв» — серія зустрічей зі спеціалістами, викладачами та кураторами Національного музею у Варшаві, які поведуть нас у подорож у світ мистецтва. Видатними творами польських митців з таких галузей, як живопис, скульптура, література, музика, театр та кіномистецтво, не тільки захоплювались у Польщі, Європі та світі, а й стали натхненням для наступних поколінь артистів.

🔹 Лекція становитиме літературно-мистецьку подорож у пошуках взаємного натхнення і спільних тропів між польською та європейською літературою раннього нового періоду і мистецькими творами фондів Національного Музею у Варшаві.

🔹 Ведуча — Уршуля Круль (Urszula Król) — історикиня мистецтва, лекторка, викладачка, кураторка у Національному музеї у Варшаві. Авторка багатьох освітніх проєктів у мистецьких галереях і тимчасових виставках Національного музею у Варшаві. У 2015 році була стипендіаткою Міністерства культури Франції у рамках програми «Profession Culture».

📝 Реєстрація за посиланням, більше інформації про захід на фейсбук-сторінці
🕔 Коли:
• реєстраційна форма відкрита до 2 жовтня
• онлайн-зустріч відбудеться 6 жовтня, о 17:00
📍 Де: Онлайн, на платформі Zoom