1

Літня школа в Норвегії “Water Harmony-II”

24

УВАГА!!!Оголошується конкурс для студентів старших курсів в рамках міжнародного проекту Water Harmony-II (www.waterh.net)
Для прийняття участі в літній школі у 2017 р. (навчання впродовж 3х тижнів в Норвегії при фінансуванні за кошти проекту) відповідати вимогам:
1) Вільне володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразку (IELTS, TOEFL), або проходження тестування на знання англійської мови за програмою IELTS на кафедрі іноземної мови);
2) Відсутність оцінок “задовільно”, середній бал 4,5;
3) Заповнена анкета (форма на сайті);
4) Наявність у навчальному плані спеціальності, за якою навчається студент дисциплін наступної спрямованості:
– Теоретичні основи хімії і технології водопідготовки.
– Технологія та обладнання підготовки питної та технічної води.
– Технологія та обладнання очищення стічних вод.
Тестування на знання англійської мови буде проведено у жовтні 2016 р. на кафедрі ТНР та ЗХТ, ауд. 146, корп. 4 (дату і час буде оголошено додатково).
Запис бажаючих пройти тестування проводитиметься з 10.09.16 по 30.09.16 р. о 14:15–17:00 в аудиторії 147, корп. 4, кафедра ТНР та ЗХТ, звертатися до секретаря проекту Косогіної Ірини Володимирівни (або надсилайте заявку на email: kosogina@email.ua, kosogina@xtf.kpi.ua).
За додатковою інформацією звертатися за тел. 097 7157883.