Грант Marie Sklodowska-Curie Action

Брюссельський вільний університет (Vrije Universiteit Brussel) пропонує досвідченим дослідникам грант Marie Sklodowska-Curie Action – Individual Fellowship (MSCA-IF) за програмою Horizon 2020.

Взяти участь можуть лише дослідники, що мають ступінь аспіранта або щонайменше 4 роки еквівалентного дослідницького досвіду (не пов’язаного з аспірантурою).

Для участі необхідно обрати тему дослідження із списку, запропонованого університетом:

• Arts & Philosophy
  • EconomicSocial & Political Sciences
  • EngineeringLaw & Criminology
  • Medicine & Pharmacy
  • Psychology & Educational Sciences
  • Sciences & Bioengineering

Також підготувати наступні документи, які необхідно буде відправити за адресою MSCA@VUB.be:

• резюме,
  • документ, що засвідчує поточне місце проживання, а також інші місця проживання за останні 5 років,
  • опис Вашого дослідження, вказати обрану тему зі списку на сайті, зберегти у pdf файлі,
  • пояснення Вашої зацікавленості даною програмою та перелік Ваших кваліфікацій (мотиваційний лист – 2-3 сторінки А4).

Список запропонованих тем та процедура подання заявки на програму

Сайт Брюссельського вільного університету