Відкриті вакансії стажерів для студентів в ЄВРОКОНТРОЛі

Adobe_Post_20191115_1559340.1099874349467852

Процес підписання Угоди про співпрацю Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського та Європейської організації з безпеки аеронавігації ЄВРОКОНТРОЛЬ підходить до завершення, тому студенти Університету мають можливість подати документи на проходження стажування в ЄВРОКОНТРОЛі вже сьогодні.

Наразі відкрита вакансія для стажування студентів в Брюссельському офісі EUROCONTROL. Інформація за посиланнями:

https://jobs.eurocontrol.int/jobs/trainees-cyber-security-eatm-cert-trainee

Інформацію щодо 2 вакансій для стажування студентів у французькому відділенні EUROCONTROL можна знайти за посиланнями:

https://jobs.eurocontrol.int/all-vacancies/?customField2=Trainee&customField3=BRE&date=all&keywords=&sort=alphabetical

Довідка. Євроконтроль є міжнародною міжурядовою організацією, і в даний час налічує 41 державу-члена включно з Україною і 2 держави-учасниці Комплексної угоди (Comprehensive Agreement) та працює над досягненням безпечного та безперебійного управління повітряним рухом по всій Європі.
Щороку організація пропонує більш ніж 100 вакансій для стажування молодих людей з можливістю вчитися та працювати у підрозділах EUROCONTROL: експлуатаційний напрямок, бізнес, людські ресурси, комунікації, тощо.

Стажування триває від 3 до 12 місяців, а стажери отримують грант, який включає стипендію за фіксованою ставкою в розмірі 900 євро на місяць, а також відшкодування витрат на проїзд та оформлення візи громадянами, які не є членами ЄС.

Хто може подати заявку?
Кандидатам необхідно:

  • мати громадянство однієї з країн-членів EUROCONTROL або Європейської конференції цивільної авіації ECAC;
  • бути студентом закладу вищої освіти, аспірантом або молодим випускником (у такому випадку стажування має розпочатися протягом 12 місяців після завершення останнього навчання);
  • бути повнолітнім відповідно до чинного законодавства в державі основного громадянства на дату початку стажування;
  • добре володіти англійською та/або французькою мовами (письмово та усно), додаткові знання іншої мови є величезною перевагою (для стажування в Маастрихті потрібна лише англійська);
  • звільнитися з роботи.

Як подавати заявку?
Кандидати повинні подати заявку он-лайн, надіславши своє резюме Europass та відповівши на запитання щодо мотивації, корисності та бажаного напряму стажування. Потім заявники, які були відібрані для стажування, матимуть пройти співбесіду по телефону зі своїм майбутнім колективом.